Одеяла
Отзиви
★★★★★ 5.0Дерматологът ми ги препоръча, че са само от естествени материи. Детето ми е с изключително чуствителна и проблемна кожа и с тези нямаме никакви проблеми.
Имаме и памучното, и мериното. Ползваме ги всеки ден, навсякъде и съм много доволна.
С първото си дете използвах само одеялата на Cotton Hug, а сега купих същите и за второто. Просто знам, че са страхотни и си заслужават.
Взимаме за всичките ни колеги с бебета, супер им се радват и много ги ползват. Фенове сме ви ;)
Имаме едно за вкъщи и едно за количката. Ползваме ги всеки ден и след многократно пране изглеждат като нови. Страхотно качество!
Взех мерино одеялото и останах много доволна. Детето не се изпотява, спи спокойно, а одеялото е изключително леко и приятно.
Вече имаме три одеяла и не бих ги заменила за нищо. Цветовете са още по-красиви на живо.
От изписването сме с това одеало, адски ми е любимо.